אתם שואלים אנחנו עונים – מנועים חשמליים
מנועים חשמליים הם למעשה מכונה לכל דבר, מכונה זו מתרגמת אנרגיה חשמלית לאנרגיה סיבובית. נכון להיום, יותר ויותר חברות ואף אנשים פרטיים מבינים את היתרון ומשתמשים באותם מנועים חשמליים הן במקומות פרטיים והן במקומות תעשייתיים. רוצים לשמור על סביבת עבודה יעילה ובטיחותית בו זמנית? בדיוק לשם כך, "שיר טכנוטרייד" מעניקים לכם את כל התשובות שיעזרו לכם לבצע את הרכישה הנכונה ביותר עבורכם.

מנוע תלת פאזי וחד פאזי
השוק הפתוח מציע שני סוגים עיקריים של מנועים חשמליים והם: מנועים חד פאזיים ומנועים תלת פאזיים, שעליהם נדבר בחלק הבא של המאמר. מנועים חד פאזיים, מתאימים יותר לשימוש במקום פרטי כגון בית, מקומות בהם נדרשת אספקת חשמל מזערית יותר. גם במקומות בהם לא קיימת אספקה של חשמל תלת פאזי במנוע חד פאזי על מנת ליצור מומנט סיבובי נבנית דמוי פאזת עזר בעוד השדות מחוברים באמצעות קבל אשר תפקידו לגרום להתחלת התנועה ובסופו של דבר הנעת המנוע עצמו.

ומה זה מנוע תלת פאזי?
מנוע תלת פאזי מתאים לפעולה עם אספקה של חשמל גבוהה יותר, למעשה, מדברים כאן על לפחות שלוש שדות מגנטים – אחד לכל פאזה. אותן הפאזות הן קבועות בזווית של 120 מעלות וכך יוצרות את המומנט הסיבובי של הרוטור.

מהם מנועים עם מעצור?
אם אתם מחפשים מנוע שיעצור מיד עם כיבוי החשמל בדומה לעגורנים לצורך העניין, אין ספק כי מנועים עם מעצור יהוו את התשובה לכך. למעשה, הרעיון של בחירת מנועים עם מעצור, הינה בחירה שבאה ממקום מותאם של עבודות המסוגלות להתמודד אל מול המון הפעלות ועצירות בדקה אחת וכך גם זמן תגובה מהיר במיוחד. מנועי מעצור מגיעים עם הזנה תלת פאזי, חד פאזי וזרם ישר.

מהם מנועים מגוני התפוצצות ואיך הם יכולים לשמור על סביבת עבודה בטיחותית?
מנועים מגוני התפוצצות מטרתם לבצע תנועה סיבובית באזורים נפיצים. אם אתם עובדים בסביבה בה קיימות אבקות נפיצות, נוזלים ואפילו גזים דליקים, בחירת מנועי חשמל מוגן התפוצצות זו לא בחירה אלא חובה מבחינתכם. רוצים לשמור על סביבת עבודה בטיחותית? לשיר טכנוטרייד יש מגוון מנועים מוגני התפוצצות אשר יעניקו סביבת עבודה בטוחה והכול לצד מהירות ואטימות גבוהות במיוחד.
קיימות מספר דרגות הגנת התפוצצות :
מנועים מוגני התפוצצות לאבקות EXNA
מנועים מוגני התפוצצות לגזים EEXE
מנועים מוגני התפוצצות לדלקים EXD

כתבו לנו

Call Now Button דילוג לתוכן